Модель: T-RTB22-200
Виробник: ROHDE & SCHWARZ
Waga: 3 kg
Відгуки: 0
Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ RTB22-200
Опис
Oscyloskop 200MHz, 2 kanały, próbkowanie do 2,5Gsps
Cyfrowy oscyloskop o paśmie 200MHz oferuje dwa kanały wejściowe z rozdzielczością pionową 10-bit. Urządzenie zapewnia próbkowanie na poziomie 1,25Gsps lub 2,5Gsps w trybie interleaved oraz długość rekordu pamięci wynoszącą 20Mpts. Czas narastania wynosi ≤1,75ns, a impedancja wejściowa 1MΩ/9pF przy czułości wejściowej od 1mV/dz do 5V/dz. Sprzężenie wejścia obsługuje tryby AC, DC oraz GND, przy maksymalnym napięciu wejściowym 300V.
Obsługa urządzenia odbywa się poprzez kolorowy wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 10,1" i rozdzielczości 1280x800 z panelem dotykowym wspierającym gesty. Szerokie możliwości wyzwalania obejmują tryby automatyczny, normalny oraz pojedynczy dla zboczy, szerokości impulsu, sygnałów video czy szyny danych. Funkcjonalność rozszerzono o woltomierz, test maski oraz operacje matematyczne takie jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie i FFT.
Interfejs komunikacyjny obejmuje złącza Ethernet oraz USB. Podstawa czasu regulowana jest w zakresie od 1ns do 500s/dz. Przyrząd o wymiarach 390x220x152mm zasilany jest napięciem w zakresie 100–240V AC. W zestawie: kabel zasilający, sonda oscyloskopowa (jedna na kanał). Opcjonalnie dostępny: generator funkcyjny.