Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO38-1000
Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO38-1000 Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO38-1000
Модель: T-MXO38-1000
Відгуки: 0
Опис
Oscyloskop ROHDE & SCHWARZ MXO38-1000
Oscyloskop cyfrowy 1GHz, 8 kanałów, próbkowanie 5Gsps
Cyfrowy oscyloskop ROHDE & SCHWARZ MXO38-1000 to 8-kanałowe urządzenie o paśmie 1GHz. Oferuje maksymalną częstotliwość próbkowania na poziomie 2,5Gsps, która wzrasta do 5Gsps w trybie interleaved, przy długości rekordu pamięci wynoszącej 125Mpts. Rozdzielczość pionowa przetwornika wynosi 12 bitów, co pozwala na dokładne odwzorowanie sygnałów.
Urządzenie posiada impedancję wejściową 1MΩ/12pF oraz czułość wejściową w zakresie od 1mV/dz do 1V/dz dla 50Ω oraz od 1mV/dz do 10V/dz dla 1MΩ. Maksymalne napięcie wejściowe wynosi 300V, a czas narastania jest mniejszy niż 350ps. Sprzężenie wejścia oraz wyzwalania obsługuje tryby AC i DC, zapewniając elastyczność w diagnostyce różnych typów sygnałów.
Oscyloskop wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 11,6" i rozdzielczości 1920x1080 pikseli z panelem dotykowym. Szeroki zakres trybów wyzwalania obejmuje m.in. glitch, szerokość impulsu, timeout, runt oraz kombinację stanów logicznych. Interfejs komunikacyjny obejmuje złącza HDMI, LAN, USB A oraz USB B.
Zasilanie urządzenia odbywa się w zakresie 100...240V AC. Wymiary oscyloskopu wynoszą 375x233x163mm. W zestawie znajduje się oscyloskop.