Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO34-100
Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO34-100 Oscyloskop: cyfrowy ROHDE & SCHWARZ MXO34-100
Модель: T-MXO34-100
Виробник: ROHDE & SCHWARZ
Waga: 5 kg
Відгуки: 0
Опис
Oscyloskop ROHDE & SCHWARZ MXO34-100
Oscyloskop cyfrowy 100MHz, 4 kanały, próbkowanie 5Gsps
Cyfrowy oscyloskop ROHDE & SCHWARZ MXO34-100 oferuje pasmo 100MHz oraz cztery kanały pomiarowe. Urządzenie zapewnia próbkowanie na poziomie 2,5Gsps, które w trybie interleaved osiąga wartość 5Gsps. Rozdzielczość pionowa 12-bitowa umożliwia precyzyjną analizę sygnałów, przy długości rekordu pamięci wynoszącej 125Mpts oraz czasie narastania poniżej 3,5ns.
Parametry wejściowe obejmują impedancję 1MΩ/12pF oraz maksymalne napięcie wejściowe 300V. Czułość wejściowa wynosi od 1mV/dz do 1V/dz przy obciążeniu 50Ω oraz od 1mV/dz do 10V/dz dla 1MΩ. Szeroki zakres trybów wyzwalania, obejmujący m.in. zbocza, szerokość impulsu, timeout, runt oraz kombinacje stanów logicznych i zone, pozwala na wszechstronną diagnostykę sygnałów.
System wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 11,6 cala, rozdzielczości 1920x1080 oraz panel dotykowy. Komunikację zapewniają interfejsy HDMI, LAN oraz porty USB A i B. Całość zasilana jest napięciem 100...240V AC, a wymiary obudowy wynoszą 375x233x163mm. W zestawie: oscyloskop.