Модель: T-PPI-RD042D-25-16.5
Виробник: PPI
Waga: 0.053 kg
Відгуки: 0
Taśma: wysokotemperaturowa PPI RD-042D-25-16,5M
Taśma wysokotemperaturowa PPI RD-042D
Taśma poliimidowa 25mm, odporność do 300°C, wersja ESD
Taśma wysokotemperaturowa o szerokości 25 mm oraz długości 16,5 m wykonana jest z poliimidu z zastosowaniem kleju silikonowego. Produkt charakteryzuje się grubością 60 µm oraz bursztynowym kolorem. Maksymalna temperatura pracy wynosi 300°C, przy wytrzymałości na rozciąganie na poziomie 50 N/cm oraz wydłużeniu przy zrywaniu wynoszącym 70%.
Wariant ESD posiada właściwości przewodzące, co potwierdza rezystancja powierzchniowa w zakresie 1–10 kΩ. Wytrzymałość dielektryczna taśmy wynosi 7 kV. Produkt oferowany jest w formie rolki.