Модель: T-PPI-RD042D-19-16.5
Виробник: PPI
Waga: 0.039 kg
Відгуки: 0
Taśma: wysokotemperaturowa PPI RD-042D-19-16,5M
Taśma wysokotemperaturowa PPI RD042D
Taśma poliimidowa 19mm x 16,5m, odporność do 300°C
Model w wersji ESD posiada właściwości przewodzące, co potwierdza rezystancja powierzchniowa w zakresie 1–10kΩ. Taśma zapewnia wytrzymałość dielektryczną 7kV, a jej kolor to bursztynowy. Szerokość rolki wynosi 19mm, natomiast długość taśmy na rolce to 16,5m.