Модель: T-POM-5291A-60-2
Виробник: POMONA
Waga: 0.08 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy POMONA 5291A-60-2
Опис
Przewód pomiarowy Pomona 5291A
Przewód pomiarowy 7A, 1,524m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 1,524 m przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach pomiarowych. Element wyposażony jest obustronnie w izolowane wtyki bananowe o średnicy 4 mm. Parametry elektryczne komponentu umożliwiają pracę przy prądzie znamionowym do 7 A oraz napięciu znamionowym do 1 kV.
Produkt spełnia wymagania bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 61010, co potwierdza klasyfikacja CAT III 1000V. Dzięki zastosowanym materiałom oraz konstrukcji, przewód jest przystosowany do pracy w warunkach laboratoryjnych i serwisowych wymagających izolowanych złączy pomiarowych.