Модель: T-POM-5291A-60-0
Виробник: POMONA
Waga: 0.08 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy POMONA 5291A-60-0
Опис
Przewód pomiarowy POMONA 5291A
Przewód pomiarowy 4mm, 1kV/7A, długość 1,524m
Przewód pomiarowy wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm umieszczone po obu stronach. Konstrukcja bazuje na stykach z miedzi berylowej, które zostały poddane procesowi złocenia w celu zapewnienia odpowiednich właściwości stykowych. Izolacja przewodu wykonana jest z poliamidu (PA).
Element charakteryzuje się napięciem znamionowym 1000 V oraz prądem znamionowym 7 A, przy zachowaniu temperatury pracy do 55°C. Całkowita długość przewodu wynosi 1,524 m, a kolor izolacji to czarny. Urządzenie spełnia wymogi normy EN 61010 oraz kategorii bezpieczeństwa CAT III 1000 V.