Модель: T-POM-5291A-36-2
Виробник: POMONA
Waga: 0.08 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy POMONA 5291A-36-2
Опис
Przewód pomiarowy POMONA 5291A
Przewód pomiarowy 4mm, 1kV, 7A, długość 0,9144m
Przewód pomiarowy o długości 0,9144 m wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm umieszczone po obu stronach. Konstrukcja zapewnia prąd znamionowy 7 A oraz napięcie znamionowe 1 kV. Zastosowana izolacja zewnętrzna wykonana została z poliamidu (PA), co pozwala na pracę urządzenia w temperaturze do 55°C.
Styki elementu wykonano z miedzi berylowej, która dla zwiększenia trwałości została pokryta warstwą złota. Przewód w kolorze czerwonym jest zgodny z normami CAT III 1000V oraz EN 61010, co potwierdza jego parametry techniczne w zakresie bezpieczeństwa pracy.