Модель: T-POM-4964-SS-60
Виробник: POMONA
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy POMONA 4964-SS-60
Опис
Przewód pomiarowy Pomona 4964-SS
Przewód pomiarowy BNC-BNC, długość 1,524m, impedancja 50Ω
Przewód pomiarowy o długości 1,524 m przeznaczony jest do transmisji sygnałów w układach elektronicznych. Produkt wyposażony jest po obu stronach we wtyki typu BNC i charakteryzuje się impedancją wynoszącą 50 Ω.
Napięcie znamionowe przewodu wynosi 30 V AC oraz 60 V DC. Styki wykonano z mosiądzu złoconego, co wpływa na parametry połączenia. Przewód w kolorze czarnym może pracować w temperaturze otoczenia do 50°C.