Модель: T-POM-4911A-36-0
Виробник: POMONA
Waga: 0.05 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy POMONA 4911A-36-0
Опис
Przewód pomiarowy Pomona 4911A
Przewód pomiarowy 10A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,9144m
Przewód pomiarowy o długości 0,9144 m wyposażony jest obustronnie w izolowane wtyki bananowe o średnicy 4 mm. Konstrukcja wykorzystuje styki wykonane z miedzi berylowej, które zostały poddane niklowaniu. Zastosowana izolacja przewodu wykonana jest z polipropylenu, co zapewnia odpowiednią ochronę podczas pracy.
Element charakteryzuje się prądem znamionowym 10 A oraz napięciem znamionowym 1 kV. Maksymalna temperatura pracy wynosi 55°C. Komponent spełnia wymogi normy EN 61010 oraz posiada klasyfikację bezpieczeństwa CAT III 1000V. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym.