Модель: T-POM-4911A-24-2
Виробник: POMONA
Waga: 0.05 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy POMONA 4911A-24-2
Опис
Przewód pomiarowy Pomona 4911A
Przewód pomiarowy 10A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,6096m
Przewód pomiarowy o długości 0,6096 m jest wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm znajdujące się po obu stronach kabla. Elementy stykowe wykonano z miedzi berylowej z niklowanym pokryciem, co zapewnia parametry połączeniowe. Izolację zewnętrzną przewodu stanowi polipropylen, przystosowany do pracy w temperaturze do 55°C.
Akcesorium charakteryzuje się prądem znamionowym 10 A oraz napięciem znamionowym 1 kV. Konstrukcja spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 61010, posiadając certyfikację CAT III 1000 V. Produkt w kolorze czerwonym przeznaczony jest do wykorzystania w instalacjach pomiarowych.