Модель: T-POM-2249-E-600
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy POMONA 2249-E-600
Опис
Przewód pomiarowy BNC-BNC, długość 15,24m, impedancja 75Ω
Element charakteryzuje się impedancją 75 Ω oraz napięciem znamionowym wynoszącym 30 V AC lub 60 V DC. Maksymalna dopuszczalna temperatura pracy dla tego przewodu wynosi 50°C.