Модель: T-POM-2249-E-300
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy POMONA 2249-E-300
Опис
Przewód pomiarowy BNC-BNC 75Ω, długość 7,62m
Przewód pomiarowy typu RG59B/U zakończony obustronnie wtykami BNC służy do transmisji sygnałów w układach pomiarowych. Element charakteryzuje się impedancją wynoszącą 75Ω oraz wykonaniem izolacji zewnętrznej z tworzywa PVC.
Konstrukcja przewodu przystosowana jest do pracy przy napięciu znamionowym 30V AC oraz 60V DC. Całkowita długość kabla wynosi 7,62m, a maksymalna temperatura robocza przewodu określona została na 50°C.