Модель: T-POM-2249-C-300
Виробник: POMONA
Waga: 0.4 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy POMONA 2249-C-300
Опис
Przewód pomiarowy BNC-BNC, długość 7,62m, impedancja 50Ω
Przewód pomiarowy typu RG58C/U przeznaczony jest do transmisji sygnałów o impedancji 50Ω. Zakończony jest z obu stron wtykami BNC, co umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzeń pomiarowych wyposażonych w tego typu gniazda.
Parametry elektryczne przewodu pozwalają na pracę przy napięciu znamionowym wynoszącym 60V DC oraz 30V AC. Wykorzystane materiały oraz standardowe złącza BNC sprawiają, że przewód znajduje zastosowanie w systemach pomiarowych i laboratoryjnych.