Модель: T-PLH-PR37-19-20/GR
Виробник: PLYMOUTH
Waga: 0.088 kg
Відгуки: 0
Taśma: elektroizolacyjna PLYMOUTH PR37-19-20/GR
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna z folii PVC, 19mm x 20m, zielona
Taśma elektroizolacyjna wykonana z folii PVC o grubości 0,18 mm przeznaczona jest do izolacji elektrycznej oraz zabezpieczania przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością dielektryczną na poziomie 7 kV oraz wysoką elastycznością, co pozwala na wydłużenie przy zrywaniu wynoszące 260%. Zastosowany klej kauczukowy zapewnia przyczepność do stali na poziomie 2,2 N/cm.