Модель: T-PLH-PR37-19-20/BN
Виробник: PLYMOUTH
Waga: 0.089 kg
Відгуки: 0
Taśma: elektroizolacyjna PLYMOUTH PR37-19-20/BN
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna PVC, 19mm x 20m, temperatura –10...105°C
Taśma elektroizolacyjna wykonana z folii PVC z klejem kauczukowym. Produkt charakteryzuje się szerokością 19 mm, długością 20 m oraz grubością 0,18 mm. Materiał wykazuje wydłużenie przy zrywaniu na poziomie 260% oraz przyczepność do stali wynoszącą 2,2 N/cm.
Taśma zapewnia wytrzymałość dielektryczną 8 kV oraz wykazuje elastyczność. Jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych i UV, ogień oraz zmienne temperatury w zakresie od –10°C do 105°C. Przeznaczona jest do izolacji elektrycznej oraz zabezpieczania przed uszkodzeniami mechanicznymi.