Модель: T-PKT-P4145-100A
Виробник: PEAKTECH
Waga: 0.415 kg
Відгуки: 0
Cęgi prądowe PEAKTECH P 4145-100A
Опис
Cęgi prądowe 0–100A, pasmo 50–400Hz, złącze BNC
Cęgi prądowe PEAKTECH P4145-100A to przystawka umożliwiająca pomiar prądu przemiennego w zakresie od 0 do 100 A. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 50 do 400 Hz i charakteryzuje się dokładnością pomiaru na poziomie 0,2%.
Konstrukcja przystawki pozwala na objęcie przewodu o maksymalnej średnicy 13 mm. Sygnał wyjściowy przesyłany jest za pomocą zintegrowanego kabla o długości 2,8 m, zakończonego złączem typu BNC (m).
Wymiary urządzenia wynoszą 45 x 175 x 27 mm. Akcesorium jest przeznaczone do współpracy z urządzeniami pomiarowymi wyposażonymi w wejście BNC, dostosowanymi do obsługi sygnałów prądowych.