Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A
Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A
Модель: T-PCE-BTM2000A
Виробник: PCE INSTRUMENTS
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Опис
Miernik napięcia paska PCE INSTRUMENTS BTM2000A
Pomiar częstotliwości 10–900Hz, pamięć 750 pomiarów
Miernik napięcia paska PCE BTM2000A przeznaczony jest do pomiaru częstotliwości w zakresie od 10 do 900 Hz. Urządzenie zapewnia dokładność pomiaru na poziomie ±(1% + 4 cyfry), a wyniki prezentowane są na czytelnym wyświetlaczu typu LCD.
Pamięć urządzenia pozwala na zapisanie 750 pomiarów. Miernik charakteryzuje się klasą szczelności IP50, co określa jego odporność na warunki środowiskowe. Do zasilania jednostki niezbędne są trzy baterie AAA 1,5V.
Wymiary urządzenia wynoszą 150x80x38 mm, a długość dołączonej sondy pomiarowej to 160 mm. W zestawie: pokrowiec, sonda pomiarowa x1. W pakiecie znajduje się również oprogramowanie.
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.