Модель: T-BU-168-M2.5-6.5MM
Виробник: MUELLER ELECTRIC
Waga: 0.05 kg
Відгуки: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 2,5mm MUELLER ELECTRIC BU-168-M2.5-6.5MM
Опис
Złącze bananowe 2,5mm MUELLER ELECTRIC BU-168-M2.5-6.5MM
Złącze bananowe 2,5mm, wtyk, prąd znamionowy 15A
Złącze laboratoryjne typu wtyk bananowy o średnicy 2,5 mm przystosowane jest do pracy z prądem znamionowym do 15 A. Element posiada mocowanie typu M2.5, co umożliwia pewny montaż w urządzeniach pomiarowych i aparataturze laboratoryjnej.
Produkt wykonany jest z mosiądzu, a styki zostały poddane procesowi złocenia w celu zapewnienia odpowiednich właściwości przewodzących. Całkowita długość złącza wynosi 18,5 mm.
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.