Модель: T-BU-2929-M-20-0
Виробник: MUELLER ELECTRIC
Waga: 0.021 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy MUELLER ELECTRIC BU-2929-M-20-0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Przewód pomiarowy 20A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5 metra, wyposażony w wtyki bananowe 4mm umieszczone po obu stronach. Konstrukcja elementu zapewnia prąd znamionowy na poziomie 20A oraz napięcie znamionowe wynoszące 3kV.