Модель: T-MA19-NB61500000000
EAN: 5901769411869
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA19N B61500000000
Опис
Woltomierz LUMEL MA19
Pomiar napięcia DC –500...500V, klasa dokładności 1,5
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia stałego w zakresie od –500V do 500V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz maksymalnym dopuszczalnym napięciem roboczym wynoszącym 0,6kV. Konstrukcja miernika pozwala na odczyt wartości na skali o długości 95mm.
Przyrząd przystosowany jest do montażu panelowego, przy czym opcjonalnie istnieje możliwość instalacji na szynie DIN. Urządzenie posiada stopień ochrony IP52, a jego wymiary czołowe wynoszą 96x96mm. Właściwości skali są zoptymalizowane pod kątem pracy w pozycji pionowej, czyli pod kątem 90°.