Модель: T-MA19-NA61400000000
EAN: 5901769422339
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA19N A61400000000
Опис
Woltomierz LUMEL MA19
Pomiar napięcia DC 0–400V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do pomiaru napięcia stałego w zakresie 0–400V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym do 600V. Wymiary przedniego panelu wynoszą 96x96mm, a długość skali pomiarowej to 95mm. Właściwości skali zakładają pozycję pracy urządzenia wynoszącą 90°.