Модель: T-MA19-NA61100000000
EAN: 5901769419322
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA19N A61100000000
Опис
Woltomierz LUMEL MA19
Pomiar napięcia DC 0–100V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia stałego w zakresie 0–100V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym wynoszącym 600V. Długość skali pomiarowej wynosi 95mm, a zalecana pozycja pracy urządzenia to 90°.
Konstrukcja urządzenia posiada klasę szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed pyłem oraz kroplami wody. Wymiary obudowy wynoszą 96x96mm. Montaż odbywa się standardowo na panelu, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN.