Woltomierz LUMEL MA17N B61600000000
Woltomierz LUMEL MA17N B61600000000 Woltomierz LUMEL MA17N B61600000000
Модель: T-MA17N-B61600000000
EAN: 5901769424517
Виробник: LUMEL
Waga: 0.205 kg
Відгуки: 0
Опис
Woltomierz LUMEL MA17
Pomiar napięcia DC –600...600V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia stałego w zakresie od –600V do 600V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz maksymalnym napięciem roboczym wynoszącym 0,6kV. Konstrukcja miernika dostosowana jest do montażu panelowego, przy czym opcjonalnie istnieje możliwość instalacji na szynie DIN.
Urządzenie posiada obudowę o wymiarach 72x72mm oraz zapewnia stopień ochrony IP52. Skala miernika o długości 61mm została zaprojektowana dla pozycji pracy 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x2.