Модель: T-MA17N-B61500000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA17N B61500000000
Опис
Pomiar napięcia DC -500...500V, klasa dokładności 1,5
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia stałego w zakresie od -500V do 500V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym wynoszącym 600V. Skala pomiarowa miernika ma długość 61mm, a jego konstrukcja przystosowana jest do pracy w pozycji 90°.
Obudowa o wymiarach 72x72mm posiada klasę szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed dostępem do części niebezpiecznych oraz wnikaniem pyłu i kropel wody. Miernik przeznaczony jest do montażu panelowego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. W zestawie: uchwyt montażowy x2.