Модель: T-MA17N-B61400000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA17N B61400000000
Опис
Pomiar napięcia DC –400...400V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do bezpośredniego pomiaru napięcia stałego w zakresie od –400 V do 400 V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym do 0,6 kV. Właściwości skali przewidują pozycję pracy 90°, a jej długość wynosi 61 mm.
Obudowa o wymiarach 72x72 mm zapewnia stopień ochrony IP52, co ogranicza wpływ czynników zewnętrznych na pracę mechanizmu. Przyrząd jest przystosowany do montażu na panelu, przy czym istnieje opcja instalacji na szynie DIN. W zestawie: uchwyt montażowy x2.