Модель: T-MA17N-A61500000000
EAN: 5901769429000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA17N A61500000000
Опис
Pomiar napięcia DC 0–500V, klasa dokładności 1,5
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia stałego w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym wynoszącym 0,6kV.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu na panelu, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Obudowa miernika zapewnia stopień ochrony IP52, a wymiary czoła wynoszą 72x72mm przy długości skali 61mm. Właściwości skali określają wymaganą pozycję pracy pod kątem 90°.