Модель: T-MA16N-B61600000A0
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA16N B61600000A0
Опис
Pomiar napięcia DC –600...600V, klasa dokładności 1,5
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia stałego w zakresie od –600V do 600V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz maksymalnym napięciem roboczym wynoszącym 0,6kV. Konstrukcja miernika pozwala na odczyt ze skali o długości 42mm przy pozycji pracy 90°.
Urządzenie przystosowane jest do montażu panelowego, a opcjonalnie istnieje możliwość instalacji na szynie DIN. Kompaktowe wymiary obudowy wynoszą 48x48mm, natomiast szczelność panelu frontowego jest zgodna z klasą IP52. W zestawie: uchwyt montażowy x2.