Модель: T-MA16N-B61500000A0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA16N B61500000A0
Опис
Pomiar napięcia DC -500...500V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu na panelu służy do pomiaru napięcia stałego w zakresie od -500 V do 500 V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz maksymalnym dopuszczalnym napięciem pracy wynoszącym 0,6 kV. Konstrukcja zapewnia stopień ochrony IP52, a długość skali pomiarowej wynosi 42 mm przy zachowaniu pozycji pracy 90°.
Miernik posiada kompaktowe wymiary obudowy 48x48 mm, co umożliwia łatwą integrację w tablicach rozdzielczych. Opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. W zestawie: uchwyt montażowy x2.