Модель: T-MA16N-B61400000A0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA16N B61400000A0
Опис
Woltomierz LUMEL MA16
Pomiar napięcia DC –400...400V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia stałego w zakresie od –400 do 400V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz maksymalnym dopuszczalnym napięciem roboczym wynoszącym 0,6kV. Konstrukcja miernika pozwala na pracę w pozycji 90° oraz zapewnia szczelność na poziomie IP52.
Wymiary obudowy wynoszą 48x48mm, a długość skali pomiarowej wynosi 42mm. Urządzenie można zamontować na panelu, natomiast opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. W zestawie: uchwyt montażowy x2.