Модель: T-MA16N-A61400000A0
EAN: 5901769420762
Виробник: LUMEL
Waga: 0.143 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA16N A61400000A0
Опис
Pomiar napięcia DC 0–400V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy serii MA16 przeznaczony jest do zabudowy tablicowej. Urządzenie realizuje pomiar napięcia stałego w zakresie od 0 do 400V, przy czym dopuszczalne napięcie maksymalne wynosi 0,6kV. Konstrukcja miernika pozwala na montaż na panelu, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.
Urządzenie cechuje się klasą dokładności 1,5 oraz długością skali wynoszącą 42mm. Miernik posiada stopień ochrony IP52 i przystosowany jest do pracy w pozycji 90°. Wymiary zewnętrzne obudowy to 48x48mm.