Woltomierz LUMEL MA16N A61100000A0
Woltomierz LUMEL MA16N A61100000A0 Woltomierz LUMEL MA16N A61100000A0
Модель: T-MA16N-A61100000A0
EAN: 5901769406582
Виробник: LUMEL
Waga: 0.145 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Pomiar napięcia DC 0–100V, klasa dokładności 1,5
Ten analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia stałego w zakresie od 0 do 100V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz napięciem maksymalnym wynoszącym 0,6kV. Konstrukcja przystosowana jest do montażu panelowego, a opcjonalnie istnieje możliwość instalacji na szynie DIN.
Wymiary obudowy wynoszą 48x48mm, przy czym długość skali urządzenia to 42mm. Miernik posiada stopień ochrony IP52 i zaprojektowany został do pracy w pozycji 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x2.