Woltomierz LUMEL MA16N A60600000A0
Woltomierz LUMEL MA16N A60600000A0 Woltomierz LUMEL MA16N A60600000A0
Модель: T-MA16N-A60600000A0
EAN: 5901769420106
Виробник: LUMEL
Waga: 0.143 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Pomiar napięcia DC 0–10V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do pomiaru napięcia stałego w zakresie od 0 do 10V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz posiada maksymalne dopuszczalne napięcie na poziomie 600V (0,6kV). Konstrukcja miernika umożliwia montaż na panelu, a przy użyciu dodatkowych akcesoriów także na szynie DIN.
Wymiary obudowy wynoszą 48x48mm, natomiast długość skali pomiarowej to 42mm. Urządzenie posiada stopień ochrony IP52 i zostało zaprojektowane do pracy w pozycji 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x2.