Woltomierz LUMEL MA16N A60100000A0
Woltomierz LUMEL MA16N A60100000A0 Woltomierz LUMEL MA16N A60100000A0
Модель: T-MA16N-A60100000A0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.143 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Woltomierz LUMEL MA16N
Pomiar napięcia DC 0–1V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do pomiaru napięcia stałego w zakresie od 0 do 1V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym wynoszącym 600V. Konstrukcja miernika dostosowana jest do pracy w pozycji 90°.
Obudowa o wymiarach 48x48mm posiada klasę szczelności IP52. Miernik standardowo przeznaczony jest do montażu na panelu, przy czym istnieje opcja rozszerzenia montażu o szynę DIN. Urządzenie posiada skalę o długości 42mm.