Модель: T-MA12N-B61600000000
EAN: 5901769472525
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA12N B61600000000
Опис
Woltomierz LUMEL MA12N
Pomiar napięcia DC –600...600V, klasa dokładności 1,5
Analogowy woltomierz MA12N przeznaczony jest do pomiaru napięcia stałego w zakresie od -600 do 600 V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym wynoszącym 0,6 kV. Konstrukcja miernika dostosowana jest do montażu panelowego, a jego skala posiada długość 160 mm.
Urządzenie posiada klasę szczelności IP52, co ogranicza wnikanie pyłu oraz wilgoci do wnętrza obudowy. Wymiary panelu czołowego wynoszą 144x144 mm, a wymagana pozycja pracy urządzenia to 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x4.