Модель: T-MA12N-B61500000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA12N B61500000000
Опис
Pomiar napięcia DC -500...500V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do montażu panelowego i służy do ciągłego pomiaru napięcia stałego w zakresie od -500 do 500 V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym wynoszącym 600 V. Konstrukcja miernika obejmuje skalę o długości 160 mm, której pozycja pracy została określona na 90°.
Urządzenie posiada obudowę o stopniu ochrony IP52, przystosowaną do instalacji wewnątrz systemów panelowych. Wymiary zewnętrzne panelu czołowego wynoszą 144x144 mm. W zestawie: uchwyt montażowy x4.