Модель: T-MA12N-B61400000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA12N B61400000000
Опис
Woltomierz LUMEL MA12N
Pomiar napięcia DC –400…400V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do montażu panelowego, umożliwiając bezpośredni odczyt wartości napięcia stałego w zakresie od –400V do 400V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz wytrzymuje napięcie maksymalne do 0,6kV. Konstrukcja miernika dostosowana jest do pracy w pozycji 90°, a czytelność odczytu zapewnia skala o długości 160mm.
Obudowa urządzenia spełnia wymagania klasy szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed pyłem i wilgocią w warunkach montażowych. Wymiary panelowe woltomierza wynoszą 144x144mm. W zestawie: uchwyt montażowy x4.