Модель: T-MA12N-B61100000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA12N B61100000000
Опис
Woltomierz LUMEL MA12
Pomiar napięcia DC -100...100V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do monitorowania napięcia stałego w zakresie od -100V do 100V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym do 0,6kV. Konstrukcja miernika przystosowana jest do pracy w pozycji pionowej, wynoszącej 90°.
Miernik posiada obudowę o wymiarach 144x144mm, zapewniającą stopień ochrony na poziomie IP52. Długość skali pomiarowej wynosi 160mm, co umożliwia odczyt parametrów pracy instalacji. Urządzenie dedykowane jest do pracy w systemach przemysłowych wymagających stałego podglądu parametrów elektrycznych.