Модель: T-MA12N-A61600000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.651 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA12N A61600000000
Опис
Pomiar napięcia DC 0–600V, montaż panelowy, klasa 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia stałego w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz posiada długość skali wynoszącą 160mm. Konstrukcja przystosowana jest do montażu panelowego, a maksymalne obsługiwane napięcie wynosi 0,6kV.
Wymiary obudowy miernika wynoszą 144x144mm, a całość spełnia wymogi klasy szczelności IP52. Urządzenie dostosowane jest do pracy w pozycji 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x4.