Модель: T-MA12N-A61500000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL MA12N A61500000000
Опис
Pomiar napięcia DC 0–500V, montaż panelowy, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do zabudowy panelowej umożliwia stały odczyt wartości napięcia stałego w zakresie od 0 do 500 V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym do 0,6 kV. Skala pomiarowa o długości 160 mm zapewnia czytelność wskazań, przy wymaganej pozycji pracy wynoszącej 90 stopni.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu na panelu o wymiarach zewnętrznych 144x144 mm. Obudowa zapewnia stopień szczelności IP52, co chroni elementy wewnętrzne przed wnikaniem pyłu i wilgoci w warunkach eksploatacyjnych. W zestawie: uchwyt montażowy x4.