Модель: T-EP29-NC7230000
EAN: 5901769402522
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EP29-NC7230000
Опис
Pomiar napięcia AC 0–110kV, True RMS
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego umożliwia pomiar napięcia w sieciach 3-fazowych 3- oraz 4-przewodowych. Przyrząd obsługuje szeroki zakres pomiarowy od 0 do 110kV i jest dostosowany do pracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Urządzenie charakteryzuje się pomiarem rzeczywistej wartości skutecznej True RMS oraz posiada wbudowany przełącznik wyboru fazy.
Klasa dokładności miernika wynosi 1,5, przy czym maksymalne napięcie pracy przyrządu określono na 300V, a dopuszczalna przeciążalność elektryczna sięga 132000V. Obudowa o wymiarach 96x96mm zapewnia stopień ochrony IP40, a pozycja pracy przyrządu jest ustalona na 90°.