Модель: T-EP29-NC7030000
EAN: 5901769467897
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EP29-NC7030000
Опис
Pomiar napięcia AC 0–10kV, True RMS, klasa 1,5
Analogowy woltomierz panelowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia w sieciach AC. Urządzenie obsługuje sieci 3-fazowe, 3-przewodowe oraz 4-przewodowe, oferując zakres pomiarowy od 0 do 10kV. Miernik wykorzystuje funkcję pomiaru rzeczywistej wartości skutecznej True RMS oraz charakteryzuje się klasą dokładności 1,5. Przyrząd przystosowany jest do pracy z przekładnikiem napięciowym 100V i wyposażony w przełącznik wyboru fazy.
Obudowa o wymiarach 96x96mm zapewnia szczelność na poziomie IP40, przy zachowaniu pozycji pracy 90 stopni. Konstrukcja pozwala na montaż na panelu, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie charakteryzuje się dopuszczalnym napięciem maksymalnym 300V oraz przeciążalnością elektryczną do 15000V. W zestawie: uchwyt montażowy x2.