Модель: T-EP27-NE7030000
EAN: 5901769449459
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EP27-NE7030000
Опис
Pomiar napięcia AC 0–10kV, klasa dokładności 1,5
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 10kV. Przyrząd obsługuje sieci 3-fazowe 3-przewodowe oraz 4-przewodowe i jest przystosowany do pracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Urządzenie oferuje pomiar rzeczywistej wartości skutecznej True RMS oraz zostało wyposażone w przełącznik wyboru fazy.
Konstrukcja urządzenia jest przystosowana do montażu na panelu, a przy użyciu opcjonalnych elementów możliwe jest zamontowanie go na szynie DIN. Obudowa zapewnia stopień ochrony IP40, a skala charakteryzuje się pozycją pracy 90°. Wymiary zewnętrzne panelu wynoszą 72x72mm, przy czym maksymalne napięcie znamionowe określono na 300V, a klasa dokładności przyrządu wynosi 1,5.