Модель: T-EP27-NE7010000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EP27NE7010000
Опис
Woltomierz LUMEL EP27
Pomiar napięcia AC 0–3kV, klasa dokładności 1,5
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w sieciach 3-fazowych 3- oraz 4-przewodowych. Urządzenie charakteryzuje się zakresem pomiarowym od 0 do 3kV oraz klasą dokładności 1,5. Przyrząd wspiera pomiar rzeczywistej wartości skutecznej (True RMS) i posiada przełącznik wyboru fazy, umożliwiając pracę z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym 100V.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu panelowego, a opcjonalnie również na szynę DIN. Urządzenie posiada wymiary 72x72mm oraz klasę szczelności IP40. Przeciążalność elektryczna przyrządu wynosi maksymalnie 4000V, przy napięciu maksymalnym 300V. Pozycja pracy skali określona jest na 90°.