Модель: T-EP27-NC7210000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EP27NC7210000
Опис
Woltomierz LUMEL EP27NC7210000
Pomiar napięcia AC 0–15kV, montaż panelowy 72x72mm
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia w sieciach AC 3-fazowych, zarówno 3- jak i 4-przewodowych. Urządzenie obsługuje zakres pomiarowy od 0 do 15kV i charakteryzuje się klasą dokładności 1,5. Przyrząd realizuje pomiar rzeczywistej wartości skutecznej True RMS, a jego dopuszczalna przeciążalność elektryczna wynosi 18000V przy maksymalnym napięciu 300V.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu panelowego o wymiarach 72x72mm, z opcjonalną możliwością montażu na szynę DIN. Przyrząd posiada stopień ochrony IP40, a pozycja pracy skali ustawiona jest na 90°. Urządzenie współpracuje z przekładnikiem napięciowym 100V i wyposażone jest w przełącznik wyboru fazy.