Модель: T-EP27-NC7030000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EP27NC7030000
Опис
Woltomierz LUMEL EP27
Pomiar napięcia AC 0–10kV, True RMS
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego pozwala na pomiar napięcia w sieciach 3-fazowych 3-przewodowych oraz 4-przewodowych. Urządzenie charakteryzuje się zakresem pomiarowym od 0 do 10kV i obsługuje rzeczywistą wartość skuteczną True RMS. Przyrząd przystosowany jest do pracy z przekładnikiem napięciowym 100V oraz posiada wbudowany przełącznik wyboru fazy.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż na panelu, a przy użyciu opcjonalnych akcesoriów również na szynie DIN. Obudowa zapewnia stopień ochrony IP40, a pozycja pracy skali ustawiona jest na 90°. Wymiary urządzenia wynoszą 72x72mm, przy czym maksymalna przeciążalność elektryczna wynosi 15000V.
W zestawie: uchwyt montażowy x2. Klasa dokładności urządzenia wynosi 1,5, a dopuszczalne maksymalne napięcie wynosi 300V.