Модель: T-EB16N-E61600000A0
EAN: 5901769429314
Виробник: LUMEL
Waga: 0.146 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EB16N E61600000A0
Опис
Woltomierz LUMEL EB16
Pomiar napięcia AC 0–600V, klasa dokładności 1,5, True RMS
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu na szynę DIN umożliwia pomiar rzeczywistej wartości skutecznej (True RMS) napięcia przemiennego. Urządzenie pracuje w zakresie od 0 do 600 V przy częstotliwości mieszczącej się w przedziale od 40 do 72 Hz. Zastosowanie technologii True RMS zapewnia poprawność wskazań w obwodach o przebiegach odkształconych.
Konstrukcja miernika o wymiarach 48x48 mm posiada klasę szczelności IP52, co ogranicza wnikanie pyłu oraz kropel wody do wnętrza obudowy. Długość skali pomiarowej wynosi 41 mm, a zalecana pozycja pracy urządzenia to 90 stopni. Klasa dokładności przyrządu została określona na poziomie 1,5.