Woltomierz LUMEL EB16N E61400000A0
Woltomierz LUMEL EB16N E61400000A0 Woltomierz LUMEL EB16N E61400000A0
Модель: T-EB16N-E61400000A0
EAN: 5901769421226
Виробник: LUMEL
Waga: 0.135 kg
Відгуки: 0
Опис
Miernik napięcia LUMEL EB16N E61400000A0
Pomiar napięcia AC 0–400V, True RMS, montaż na szynę DIN
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 400V. Urządzenie obsługuje pomiar rzeczywistej wartości skutecznej True RMS w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz. Klasa dokładności miernika wynosi 1,5, co zapewnia precyzyjne odczyty w instalacjach elektrycznych.
Urządzenie przystosowane jest do montażu na szynie DIN, a jego kompaktowe wymiary wynoszą 48x48mm. Skala miernika o długości 41mm posiada właściwość pracy w pozycji 90°. Konstrukcja obudowy zapewnia klasę szczelności IP52, chroniącą przed wpływem warunków zewnętrznych.