Модель: T-EB16N-E61100000A0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EB16N E61100000A0
Опис
Woltomierz LUMEL EB16
Pomiar napięcia AC 0–100V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 100V. Urządzenie obsługuje częstotliwości z przedziału 40–72Hz oraz wykorzystuje metodę pomiaru rzeczywistej wartości skutecznej True RMS, co pozwala na precyzyjne odczyty parametrów elektrycznych. Klasa dokładności miernika wynosi 1,5.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do montażu na szynie DIN w panelach sterowniczych. Urządzenie posiada wymiary 48x48mm oraz skalę o długości 41mm. Klasa szczelności obudowy została określona na poziomie IP52, a zalecana pozycja pracy miernika wynosi 90°.