Модель: T-EA19T-E72100000008
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19T E72100000008
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–6kV, 40–72Hz, montaż panelowy 96x96mm
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 6kV. Przyrząd przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości 40–72Hz i wymaga współpracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Konstrukcja miernika pozwala na osiągnięcie przeciążalności elektrycznej do 8000V.
Urządzenie posiada obudowę o wymiarach 96x96mm i jest przeznaczone do montażu panelowego, przykręcanego. Długość skali wynosi 97mm, a pozycja pracy instrumentu została określona na 90 stopni. Klasa szczelności obudowy wynosi IP52, co pozwala na użytkowanie w wersji tropikalnej.